Channel Add

KINGS BOUNTY THE LEGEND , KRALIN LÜTFU EFSANE BAŞLADI , Türkçe , Bölüm 13 , Eğlenceli Oyun Videosu

KINGS BOUNTY THE LEGEND , KRALIN LÜTFU EFSANE BAŞLADI , Türkçe , Bölüm 13 , Eğlenceli Oyun Videosu

Kings Bounty The Legend , Korkusuz şövalyelerin, kötülüklerin, bilge kralların ve güzel prenseslerin adeta bir peri masalı gibi olan bu oyunda bir kahramanı yönetiyoruz. Oyun sırasında başlangıçtaki birlik üyelerinden farklı kişileri keşfetmek ve gruba katmak bizim becerimize bağlıyken. Onların duracağı yeri ve miktarını ayrıca savaş sırasındaki tercihlerini, yeteneklerini ve nasıl kullanacaklarını taktiksel stratejimizle yönetmeye çalışacağız.


Bu video hoşunuza gittiyse abone olarak takip edebilirsiniz.
Hemen abone olabilmek için bu linke tıklayıp https://www.youtube.com/channel/UCQFx6jkWBMoIrpkp2WEgvGQ?sub_confirmation=1 abone olabilirsiniz.

Eğlenceli diğer videolarımızı kaçırmayın,
- Dead Cells: https://youtu.be/tihD18oDDGE
- SpeedRunners: https://youtu.be/me0ksQhf6IM
- Invisible Inc: https://youtu.be/NkokEcR2LHs
- Runestone Keeper: https://youtu.be/lbc0UOYhZ70
- Hero Siege: https://youtu.be/8G41yVEZgQM
- To The Moon: https://youtu.be/PJc-bvjPmss

Sosyal Hesaplar,
Steam: https://steamcommunity.com/id/mavikedi

Kings Bounty The Legend nasıl bir oyun ?
Korkusuz şövalyelerin, kötülüklerin, bilge kralların ve güzel prenseslerin adeta bir peri masalı gibi olan bu oyunda bir kahramanı yönetiyoruz. Oyun sırasında başlangıçtaki birlik üyelerinden farklı kişileri keşfetmek ve gruba katmak bizim becerimize bağlıyken. Onların duracağı yeri ve miktarını ayrıca savaş sırasındaki tercihlerini, yeteneklerini ve nasıl kullanacaklarını taktiksel stratejimizle yönetmeye çalışacağız.

Sıra tabanlı bir oyun ve grafikleri ise çok tatlı olan bu oyun sizi uzun süre başında tutacağı benziyor. Üstelik iyi olan bir yanı ise bu oyunun devam oyunlarıda olması. Toplam 5 oyun ve son ikisinin ek paketleride var. Hadi sırada bu maceraya katılmak var. İzlemeye başlasak mı acaba. Önce bir kahve ve başlayalım. :D


Blue Baritone ne yapıyor ?
Sizlerin oyun kanalı olarak nitelendirdiğim bu kanalda amacım eğlenceli oyun videoları ile hoş vakit geçirmenizi sağlayabilmek. Seçeceğim oyunları genellikle içeriği zengin, detaylı ve vaktinizi hoş geçirebileceğinize inandığım şekilde oluşturmaya özen gösteriyorum.

Abone linki yukarılarda kaldı keşke burada da olsaydı diyorsanız sizi unutmadım.
Hemen abone olabilmek için bu linke tıklayıp https://www.youtube.com/channel/UCQFx6jkWBMoIrpkp2WEgvGQ?sub_confirmation=1 abone olabilirsiniz.

Saygılar, Blue Baritone