Channel Add

Pango Baby Eğlenceli Hikayeleri, Bıcır Tv Çocuk Oyunları, #Kidschannel

#KidsChannel #BicirTv #ÇocukParkı #Funy #ÇocukOyunları #oyunlar #games #cartoon #çizgifilm

KANALIMIZA ÜCRETSİZ ABONE OLUN : https://bybiciraboneol.page.link/aboneol

Ben Bıcır, Arkadaşlar bu video mda Pango Baby oyunu oynadım. Çok eğlenceli ve müthiş heyecanlı oldu.
Gerisini merak ediyorsanız hemen video mu izlemeye devam edin.

----------------------

Ebeveynler, hangi eğlencenin, çocuk oyunlarının yalnızca tabletinize indirileceğini seçmeli ve bu da artık artık ana ve çocuk olmuyor. Ancak ebeveynlerin doğru seçimi seçilmiş olursa olsun, yalnızca seçilir - oyun geliştirme ve eğitim. Pango Baby- çocuğunuza sunulan birçok eğitici oyunlardan biri. Çocuklarınızla iyi oynamak için birlikte oynamak, geliştirmek ve onlara öğretmek.

BICIR TV Olarak Çocukların yeteneklerini geliştirmede en etkili aracın eğlenceli oyunlar ve etkileşimli aktiviteler olduğunu düşünüyoruz. Pango Baby oyunu çocukların becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacaktır!

Dikkat edin arkadaşlar BU OYUNDA DİĞER OYUNLAR GİBİ ÇOK KOLAY VE BU OYUN ÇOK NEŞELİ EĞLENCELİ.

Bu etkileşimli oyun ile çocuğunuzun konsantrasyonunu geliştirmesine ve problem çözme becerilerini ilerletmesine yardımcı olacak. Haydi arkadaşlarımızla oynayalım!

BICIR TV Çocuk Parkı Tavsiyeli bu oyun Kreş ve okul öncesi bu oyun genellikle küçük çocuklar için tasarlanmış olan bu oyunu büyükler de oynamaktadır. Bu oyun çocukların müzik yapımını öğrenmeye kolayca destek olacaktır.

Çocuk Parkı olarak Pango Baby oyunu çocukların temel yeteneklerinin gelişimine yardımcı olacaktır ve oyun “Aile için Tasarlanmıştır”. BICIR TV olarak Çocuk Parkı izleyici ailesine tavsiye edilmektedir.

OYUNU İNDİRME VE İNCELEMEK İSTEYENLERE

GOOGLE PLAY - ANDROİD SİSTEM CİHAZLAR İÇİN : https://play.google.com/

Kanala Abone OL : https://bybiciraboneol.page.link/aboneol

Beni Sosyal Medyadan Takip Edin:

İnstagram ► https://benbicir.page.link/instagram
Facebook ► https://benbicir.page.link/facebook
Twitter ► https://benbicir.page.link/twitter

İş Teklifleri İçin (Sponsorluk) dk7den77ye@gmail.com

Merhaba Ben BICIR , Youtube Kanalını açmayı çok istiyordum. En çok da Eğlence li oyun lar oynayıp sizlerle paylaşmak istedim. Seviyeli ve ailecek izleyeceğiniz videolar çekip sizlere sunuyorum. Ailecek gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. Oyunlar ın yanı sıra keşif, araştırma, bilgi, yetenek ve bir çok eğlence li videoları kanalımda izleyebilirsiniz. hem eğlenecek hem de çok güleceksiniz.
O zaman neyi bekliyorsunuz haydi kanal ıma abone olun, videolarımı da beğenmeyi unutmayın. Sizleri çok seviyoruz ve sizler için en güzelini sunmak için çaba sarf ediyoruz. HOŞCAKALIN...

VİDEOLARIMI İZLEDİĞİNİZ İÇİN ÇOK SAĞOLUN,
Büyüklerin Ellerinden, küçüklerin gözlerinden Öperim. Ortancalara birşey kalmadı. Onlara da selam ederim.

Bendeniz
by BICIR