#DEKORATİF DUVAR SAATİ YAPTIM #EĞLENCELİ VİDEO #teknoloji tasarım

#DEKORATİF DUVAR SAATİ YAPTIM #EĞLENCELİ VİDEO #teknoloji tasarım
Sizlere bu videom da geridönüşüm malzemeleri kullanarak dekoratif duvar saati nasıl yapılır onu anlattım.
#Merhaba, Ben #Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmeni : Yüksel SELÇUK
Sizlere öncelikle, ortaokullar da okutulan 7. ve 8. sınıflara yönelik #teknoloji ve #tasarım dersi yüksel selçuk #youtube kanalıma hoş geldiniz ! demek isterim. #Teknoloji ve tasarım dersin de, öğrencilerime severek yapabileceklerini düşündüğüm, #hayalgücü nü ve #el becerilerini geliştiren, #geri dönüşüm malzemeleri kullanarak #inovasyon ve #ar-ge si yapılmış #eğlenceli, #teknoloji ve tasarım dersi icat ları, #teknoloji ve tasarım dersi proje leri, yaptırmaya çalıştım.
#Kanalın Linki : https://www.youtube.com/channel/UCCzoAu9UTO0teInNBMNeoBw
#Kanalıma abone olduğunuz, seyretmiş olduğunuz videolarıma beğen i ( like ) ve yorumlarınızı esirgemediğiniz için şimdi den hepinize çok teşekkür ediyorum.
#yüksel selçuk kanalı ma abone olan ortaokul öğrencileri nin kanal dan diğer arkadaşlarının da faydalanabilmelerini sağlayabilmek için #instagram, #facebook, #twitter, #twich, #pinterest, vb. sosyal paylaşım sitelerinde kanalımızın linkini yada youtube video su nun linkini paylaşmalarını önemle rica ediyorum.
#Teknoloji ve Tasarım Dersi için Faydalanılan Youtube Kanalları :
#ev yapımı, #nasıl yapılır, #kendin yap, #aklınız da bulunsun, #dıy, #5 dakikada hallet, #home made, homemade, #how to make, #how to make to home.
#Türkiye de abone sayısı en fazla olan youtube kanalları :
#enes batur, #orkun ışıtmak, #netd müzik, #oha diyorum, #kafalar, #yap yap, #ruhi çenet, #burak oyunda, #prenses elif, #sk games, #kanal d, #oyuncak avı, #atv, herşey dahil, #furkan yaman, #reynmen, #ali baba channel, #berkan güven, #sen anlat karadeniz, #onedio, #oyun delisi, #delimi ne
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe