#İZMİR #TARİH MÜZESİ Nİ #GEZDİM #ÇOK EĞLENDİM

#İZMİR #TARİH MÜZESİ Nİ #GEZDİM #ÇOK EĞLENDİM
İzmir tarih müzesi ni gezdim hem çok şaşırdım hem de çok eğlen dim teknoloji kullanarak ve bal mumu heykellerle dolu harika bir müze olmuş sizlere de tavsiye ederim siz de gidip gezip görün bence
#Merhaba, Ben #Teknoloji ve Tasarım Dersi Öğretmeni : Yüksel SELÇUK
Sizlere öncelikle, ortaokullar da okutulan 7. ve 8. sınıflara yönelik #teknoloji ve #tasarım dersi yüksel selçuk #youtube kanalıma hoş geldiniz ! demek isterim. #Teknoloji ve tasarım dersin de, öğrencilerime severek yapabileceklerini düşündüğüm, #hayalgücü nü ve #el becerilerini geliştiren, #geri dönüşüm malzemeleri kullanarak #inovasyon ve #ar-ge si yapılmış #eğlenceli, #teknoloji ve tasarım dersi icat ları, #teknoloji ve tasarım dersi proje leri, yaptırmaya çalıştım.
#Kanalın Linki : https://www.youtube.com/channel/UCCzoAu9UTO0teInNBMNeoBw
#Kanalıma abone olduğunuz, seyretmiş olduğunuz videolarıma beğen i ( like ) ve yorumlarınızı esirgemediğiniz için şimdi den hepinize çok teşekkür ediyorum.
#yüksel selçuk kanalı ma abone olan ortaokul öğrencileri nin kanal dan diğer arkadaşlarının da faydalanabilmelerini sağlayabilmek için #instagram, #facebook, #twitter, #twich, #pinterest, vb. sosyal paylaşım sitelerinde kanalımızın linkini yada youtube video su nun linkini paylaşmalarını önemle rica ediyorum.
#Teknoloji ve Tasarım Dersi için Faydalanılan Youtube Kanalları :
#ev yapımı, #nasıl yapılır, #kendin yap, #aklınız da bulunsun, #dıy, #5 dakikada hallet, #home made, homemade, #how to make, #how to make to home.
#Türkiye de abone sayısı en fazla olan youtube kanalları :
#enes batur, #orkun ışıtmak, #netd müzik, #oha diyorum, #kafalar, #yap yap, #ruhi çenet, #burak oyunda, #prenses elif, #sk games, #kanal d, #oyuncak avı, #atv, herşey dahil, #furkan yaman, #reynmen, #ali baba channel, #berkan güven, #sen anlat karadeniz, #onedio, #oyun delisi, #delimi ne
Flag Counter
Bumerang - Yazarkafe